4 Grunwaldzka Dąbrowska Drużyna Harcerska 
"Leśni ludzie" 
im. Janusza Korczaka

Hufiec Dąbrowa Górnicza
Chorągiew Śląska
   Związek Harcerstwa Polskiego

Aktualności

Ważne informacje związane z drużyną

2015-09-11 19:54:00, komentarzy: 0

Czuwaj

Poniżej najważniejsze informacje, o których chcielibyśmy poinformować

 

- zbiórki odbywają się w czwartki o godz. 17:00 w Zespole Szkół nr 2 i Szkole Podstawowej nr 12 (co drugi tydzień jest to zbiórka zastępu, więc jest to zbiórka w szkole, do której uczęszcza dziecko)

 

- 17.09 - jeśli będzie ładna pogoda zbiórka odbędzie się na Podlesiu (od strony strzelnicy) - planowana jest gra terenowa

 

- 26.09 - Start Harcerski - kilkugodzinna (od 8-15) gra miejska na terenie Dąbrowy Górniczej. W grze bierze udział cała drużyna i jako jeden patrol będziemy się przemieszczać (zapewniona opieka osoby pełnoletniej przez cały czas). Miejsce zbiórki zostanie podane w późniejszym terminie, natomiast dzieci odbierać będzie można po zakończeniu z okolic Komendy Hufca w Dąbrowie Górniczej (zielony domek naprzeciwko Bazyliki NMP w Dąbrowie Górniczej)

 

- 29.09 - zbiórka (ognisko) wspólnie z Rodzicami na terenie CSiR na Pogorii III (okolice molo). na spotkaniu przedstawimy plan działania na cały rok oraz plany na przyszłe wakacje. Planowana godzina rozpoczęcia to 17:00, ale co do zakończenia, to zawsze można się umówić :). W spotkaniu prawdopodobnie będzie uczestniczył Komendant Hufca ZHP dh. phm. Radosław Nawrot

 

- początek października (2-4.10) planujemy wycieczkę do Warszawy - koszt uzależniony jest od momentu zakupu biletów (od 28,00 (zakup do 24.09)- 40,00 zł w jedną stronę) oraz noclegów (prawdopodobnie będzie to koszt 35,00/noc w Schronisku Młodzieżowym, gdzie nocowaliśmy w zeszłym roku). W ramach pobytu będziemy zwiedzać Warszawę, muzea (m.in. Muzeum Powstania Warszawskiego). Łączny koszt wycieczki to ok. 150-170zł. Osoby zdecydowane – proszę o jak najszybsza informację zwrotną od rodziców.

 

Drużynowy

Kategorie wpisu: Sprawy drużyny
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Pobierz pliki

Kreator stron internetowych - strona bez programowania